Hakkımızda

İdeal Islak Hacim Ekipmanları Hakkında FG Yapı Ürünleri olarak 1997 tarihinde İdeal Markası ile başladığımız yapı sektörüne, 1998 tarihinde Royal Garden Markası ile Bahçe Mobilyası sektöründe de devam ettirdik. Şimdi ise Yapı Sektörü ve Bahçe Mobilyasında göstermiş olduğumuz üstün ve kaliteli hizmeti İdeal Markası altında Islak Hacim Sektöründe de siz değerli iş ortaklarımıza sunuyoruz ve İdeal Islak Hacim olarak İhtiyaçlarınız doğrultusunda Danışmaklık, Projelendirme ve Ürün Desteği ile siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktan ve fark yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Wc Kabinleri, duş kabinleri , lavabo tezgahları , pisuarlar ve soyunma dolapları‘nın yanı sıra tamamlayıcı ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi karşılamak amacıyla, Islak Hacim Ekipmanları ve Paslanmaz Ürün grubumuza her gün bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

İspanya ve Almanya’dan aldığımız Schell Armatür ve Veltia Marka yeni nesil el kurutma makinesi distribütörlükleri bunlardan sadece bir kaçıdır.

Sizde projelerinizde deneyimli bir kadro ile kaliteli hizmet ve anahtar teslimi iş istiyorsanız sektörde fark yaratan ekibimizle tanışın ve İdeal Ailesine katılın.

Islak Hacim Nedir ?

Fiyat Teklif Formu Online Sipariş Ver